Hotel „Bristol” w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój jako miejscowość kuracyjna

Busko-Zdrój jest miastem uzdrowiskowym, położonym w województwie świętokrzyskim. W mieście znajduje się wiele sanatoriów, dzięki czemu kuracjusze ze wszystkich stron Polski chętnie odwiedzają Busko. W leczeniu często wykorzystywane są wody siarczkowe. Oprócz uzdrowisk, W Busku-Zdroju jest również wiele hoteli, a najbardziej rozpoznawalnym jest hotel „Bristol„.

Hotel „Bristol”-oferta

Bristol” jest czterogwiazdkowym, luksusowym hotelem, położonym na Alei Mickiewicza w Busku-Zdroju. Znajduje się blisko Parku Zdrojowego oraz uzdrowisk, które położone są w południowej części miasta. Hotel oferuje szereg zabiegów, od masażu po hydroterapię czy medycynę manualną. Z tego powodu, że hotel znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej, ma dostęp do wody siarczkowej, którą wykorzystuje do zwalczania stanów zapalnych i reumatyzmu. Oprócz zabiegów zdrowotnych, w hotelu „Bristol” mamy możliwość skorzystania ze spa. Oferta obejmuje zabiegi na twarz, całe ciało, pielęgnację dłoni i stóp, a także depilację woskiem. Na terenie hotelu znajduje się również sauna, kryty basen oraz wanna z hydromasażem, a także centrum fitness. Ponadto, w hotelu jest restauracja, która zawiera zróżnicowane posiłki, dzięki czemu każdy gość znajdzie coś dla siebie.

Hotel „Bristol”-wygląd

Bristol” jest dużym budynkiem, posiadającym 74 pokoje. Interesującą częścią wystroju zewnętrznego są dekoracyjne krzesła zawieszone na terenie hotelu. Wieczorem hotel jest podświetlany, co sprawia, że przyciąga wzrok i zainteresowanie turystów. Jeśli chodzi o wystrój wewnętrzny, każdy pokój posiada balkon, klimatyzację oraz telewizor. W pokojach znajdują się także łazienki, w których znajdziemy wannę lub prysznic oraz suszarkę do włosów. Goście potwierdzają, że pokoje są wygodne, a pobyt komfortowy ze względu na spokój oraz zapewnienie prywatności.

Dlaczego warto spędzić pobyt w hotelu „Bristol”?

 „Bristol” jest najwyżej ocenianym hotelem w Busku-Zdroju, ponieważ oferuje szeroki wybór zabiegów zarówno zdrowotnych, jak i pielęgnacyjnych. Goście często przyznają, że kierują się również lokalizacją przy wyborze hotelu. „Bristol” znajduje się w niewielkiej odległości od uzdrowisk, dzięki czemu kuracjusze w pierwszej kolejności decydują się na pobyt w nim. Elegancja oraz profesjonalizm z pewnością zachęcają do spędzenia czasu w hotelu „Bristol„.